Katalog firm

SOS Pomoc drogowa

Jeśli przydarzyła Ci się nieoczekiwana awaria na drodze i potrzebujesz pomocy, skorzystaj z oferty naszej firmy. Oferujemy profesjonalną pomoc zarówno na zwykłej drodze jak również na autostradzie. Niezależnie od tego czy złapałeś gumę, skończyło Ci się paliwo, a może potrzebujesz szybkiej naprawy - my z pewnością rozwiążemy Twój problem.

Pomoc drogowa w Kutnie

Usterka pojazdu? Wypadek? Potrzebna pomoc drogowa? Zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy dostępnych na stronie http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/pomoc-drogowa-kutno/. Założyliśmy ją wiele lat temu. Z niewielkiej firmy z jednym samochodem, staliśmy się firmą, która dysponuje różnymi pojazdami, dzięki czemu możemy podejmować się dowolnych zleceń.
Nie ma dla nas znaczenia, czy zepsuł się mały samochód osobowy, czy uległa awarii duża ciężarówka. Pomagamy w każdym przypadku. Ze względu na lokalizacje naszej bazy, działamy również na łódzkich odcinkach autostrady A1 oraz autostrady A2. Ze Strykowa, gdzie mieści się nasza firma, mamy tam naprawdę blisko. Oczywiście docieramy także w inne wskazane przez klienta miejsca. Niezbędna jest pomoc drogowa w Kutnie? Skierniewicach? Innym miejscu? Samochody naszej firmy dojadą wszędzie.
Do każdego zlecenia podchodzimy tak samo dobrze, nie dzielimy zleceń na lepsze i te nieco gorsze. Zawsze ruszamy zaraz po telefonie od osoby zainteresowanej pomocą drogową i szybko przystępujemy do działania. Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Wierzymy, że będziecie Państwo zadowoleni ze współpracy z naszą firmą.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

E-mail:

Tel.: