Katalog firm

SOS Pomoc drogowa

Jeśli przydarzyła Ci się nieoczekiwana awaria na drodze i potrzebujesz pomocy, skorzystaj z oferty naszej firmy. Oferujemy profesjonalną pomoc zarówno na zwykłej drodze jak również na autostradzie. Niezależnie od tego czy złapałeś gumę, skończyło Ci się paliwo, a może potrzebujesz szybkiej naprawy - my z pewnością rozwiążemy Twój problem.

Pomoc drogowa w Łodzi

Pomoc drogowa z miejscowości Stryków zaprasza do korzystania z oferty. Naszą firmę prowadzimy od wielu lat. Od pierwszego dnia istnienia naszej firmy, stawiamy na rozwój dlatego obecnie możemy pochwalić się niemałą ilością pojazdów, którymi świadczmy usługi pomocy drogowej. Dzięki temu żaden klient nie musi czekać na realizacje usługi.
Bez względu na to,czy potrzebna jest pomoc drogowa Łódź, czy w innym rejonie wyjeżdżamy natychmiast i staramy się dotrzeć do Państwa w możliwie najkrótszym czasie. Podejmujemy się każdego zlecenia, dysponujemy autami, którymi możemy holować nawet duże ciężarówki. Co ważne, nasza oferta to nie tylko pomoc drogowa.
Zajmujemy się również drobnymi naprawami pojazdu na miejscu usterki, naprawiamy również ogumienie. Jeśli skończyło się Państwu paliwo, możemy dowieźć, zatankować i pomóc uruchomić silnik. Wszelkie usługi świadczymy w bardzo konkurencyjnych cenach, dlatego możecie mieć Państwo pewność, że u nas nie zapłacicie za wykonane usługi zbyt wiele. Zapraszamy!

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

E-mail:

Tel.: