Katalog firm

SOS Pomoc drogowa

Jeśli przydarzyła Ci się nieoczekiwana awaria na drodze i potrzebujesz pomocy, skorzystaj z oferty naszej firmy. Oferujemy profesjonalną pomoc zarówno na zwykłej drodze jak również na autostradzie. Niezależnie od tego czy złapałeś gumę, skończyło Ci się paliwo, a może potrzebujesz szybkiej naprawy - my z pewnością rozwiążemy Twój problem.

Pomoc drogowa w Łowiczu

Pomoc drogowa z Łowicza zaprasza serdecznie do poznania naszej oferty dostępnej na stronie http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/pomoc-drogowa-lowicz/. Naszą firmę założyliśmy wiele lat temu, od początku stawiając na intensywny rozwój firmy. Dzięki temu, obecnie jesteśmy w stanie podjąć się praktycznie każdego zlecenia. Nie ma znaczenia rodzaj samochodu.
Przewieziemy samochód osobowy, pojazd typu bus, możemy holować także ciężarówki. Nasza centrala mieści się w Strykowie, dzięki czemu bardzo łatwo dotrzeć nam na łódzkie odcinki autostrad A1 i A2, Działamy oczywiście też na wielu innych drogach. Możemy dotrzeć wszędzie, dlatego jeśli interesuje Państwa pomoc drogowa w Łowiczu czy pomoc drogowa w Łodzi, zachęcamy także do kontaktu z naszą firmą.
Nie dzielimy zleceń na ciekawsze i mniej ciekawe. Do każdego podchodzimy tak samo dobrze. Wyjeżdżamy natychmiast po otrzymaniu informacji o tym gdzie dotrzeć, docieramy szybko i natychmiast przystępujemy do działania na miejscu. Możemy pojazd odholować, przewieźć lawetą, jednak nie zawsze to konieczne - wiele napraw chętnie wykonamy na miejscu. Zapraszamy.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

E-mail:

Tel.: