Katalog firm

SOS Pomoc drogowa

Jeśli przydarzyła Ci się nieoczekiwana awaria na drodze i potrzebujesz pomocy, skorzystaj z oferty naszej firmy. Oferujemy profesjonalną pomoc zarówno na zwykłej drodze jak również na autostradzie. Niezależnie od tego czy złapałeś gumę, skończyło Ci się paliwo, a może potrzebujesz szybkiej naprawy - my z pewnością rozwiążemy Twój problem.

Pomoc drogowa w Strykowie

Oferujemy Państwu profesjonalną pomoc drogową 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu na terenie miejscowości Stryków i pobliskich okolic. Zapewniamy błyskawiczny dojazd do klienta, dowóz paliwa, drobne naprawy na miejscu oraz profesjonalną wulkanizację. Zatrudniamy najlepszych specjalistów w swoim fachu, dzięki czemu jesteśmy w stanie świadczyć usługi na najwyższym światowym poziomie.
Nasza oferta usługowa skierowana jest nie tylko do samochodów osobowych, ale również do samochodów dostawczych i tirów. Jeżeli wasze auto odmówiło wam posłuszeństwa i chcecie błyskawicznie przywrócić go do stanu użytkowania, to jak najszybciej skontaktujcie się z nami. Kompleksowa pomoc drogowa Stryków na każdą kieszeń tylko u Nas.
Posiadamy nowoczesny warsztat mechaniczno - elektryczny i zatrudniamy najlepszych mechaników, którzy błyskawicznie naprawią każde auto w bardzo krótkim czasie. Dla naszej firmy najważniejszym priorytetem jest zawsze zadowolenie klientów, dlatego też cały czas staramy się poszerzać naszą ofertę usługową, aby móc świadczyć usługi na coraz to wyższym poziomie.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

E-mail:

Tel.: