Katalog firm

SOS Pomoc drogowa

Jeśli przydarzyła Ci się nieoczekiwana awaria na drodze i potrzebujesz pomocy, skorzystaj z oferty naszej firmy. Oferujemy profesjonalną pomoc zarówno na zwykłej drodze jak również na autostradzie. Niezależnie od tego czy złapałeś gumę, skończyło Ci się paliwo, a może potrzebujesz szybkiej naprawy - my z pewnością rozwiążemy Twój problem.

Pomoc drogowa Zgierz

Awaria samochodu, kolizja z innym pojazdem, brak paliwa albo pęknięta opona... Tego typu pechowa sytuacja na drodze może się przytrafić dosłownie każdemu i w dosłownie każdym momencie. Nie każdy jednak jest ekspertem w dziedzinie naprawy samochodu albo potrafi wymienić uszkodzoną oponą.
Na szczęście jest nasza pomoc drogowa Zgierz. Nasza firma to optymalne rozwiązanie w przypadku każdej problematycznej sytuacji na drodze. Zwłaszcza że mogą Państwo na nas liczyć przez całą dobę. Kiedy poinformują nas Państwo o swoim problemie, przyjedziemy do Państwa w możliwie jak najkrótszym czasie i pomożemy.
Mogą liczyć Państwo na nasz nowoczesny sprzęt. Dzięki niemu jesteśmy w stanie nieść kompleksową pomoc nie tylko kierowcom samochodów osobowych, ale także aut dostawczych i ciężarowych, a nawet TIR-ów. Jeśli natomiast chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty, zapraszamy do kontaktu z nami lub do odwiedzenia naszej strony internetowej www.pomocdrogowa-a1-a2.pl. Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

E-mail:

Tel.: