Katalog firm

Sowa

Firma eko - Sowa zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Oferujemy Wam kolektory słoneczne, instalacje ogrzewania, nowoczesne pompy ciepła, montaż wentylacji, rekuperatory oraz instalacje wodno - kanalizacyjne. Warto zaufać naszemu doświadczeniu. Zapraszamy do kontaktu, w razie jakichkolwiek pytań.

Montaż klimatyzacji

Powstanie naszej firmy przypadło w 2011 roku. Właśnie wtedy doszło o oficjalnego wyodrębnienia się z Biura Handlowego Sowa. Biuro to zajmuje się działalnością deweloperską.
Jeżeli chodzi o naszą ofertę, klienci nie powinni narzekać na to, w jaki sposób przedstawia się wybór. Można powiedzieć, że staramy się odpowiadać na przeróżne oczekiwania. Naturalnie bez względu na to, w jaki sposób przedstawiają się potrzeby, zapewniamy najwyższą jakość. Zresztą satysfakcja klienta to po prostu motto działalności.
Co do oferty, którą mamy, jest w niej choćby montaż klimatyzacji Łódź. Warto podkreślić, że poprawnie zamontowana klimatyzacja ma wpływ na zdrowy i spokojny sen, lepsze funkcjonowanie w życiu oraz bezpieczeństwo dla zdrowia i życia (odnosi się to do wyjątkowych sytuacji, dokładniej niektóre osoby zmagają się z dolegliwościami dotyczącymi układu krążenia).
Montaż klimatyzacji wykonany przez nas to po prostu gwarancja spokoju i komfortu. Wszelkie szczegóły związane z funkcjonowaniem, widnieją na stronie działalności http://www.eko-sowa.pl/produkty-i-uslugi/klimatyzacja/.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: ŁódźŁódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601-211-233


Podobne firmy

Elektro Klima

Firma Elektro Klima zajmuje się projektowaniem, sprzedażą a także montażem urządzeń służących do budowy inteligentnego domu. Firma posiada bardzo szeroki asortyment. W ofercie są więc zarówno systemy...