Katalog firm

Sowa

Firma eko - Sowa zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Oferujemy Wam kolektory słoneczne, instalacje ogrzewania, nowoczesne pompy ciepła, montaż wentylacji, rekuperatory oraz instalacje wodno - kanalizacyjne. Warto zaufać naszemu doświadczeniu. Zapraszamy do kontaktu, w razie jakichkolwiek pytań.

Montaż wentylacji

Mające swoją siedzibę w Łodzi P.H.U. Sowa specjalizuje się w energooszczędnych instalacjach dla domu i firmy. Dysponując ponad 10-letnim doświadczeniem, zapewnia fachowe doradztwo i profesjonalną realizację każdego zlecenia. Oferuje zarówno projekty, jak i kompleksowe wykonanie systemów klimatyzacji, wentylacji czy ogrzewania, zapewniając jednocześnie obsługę serwisową.
Usługi obejmują swoim zakresem montaż kolektorów słonecznych, pomp ciepła, pieców, instalacji wodno-kanalizacyjnych i nie tylko. Firma zajmuje się też ociepleniami poddaszy i innych części budynków, wykonując docieplenie metodą wdmuchiwania celulozy. Na ofertę składają się ponadto odkurzacze centralne. P.H.U. Sowa współpracuje z uznanymi dostawcami urządzeń takich jak rekuperatory czy piece, co przekłada się na wysoką jakość produktów.
Proponuje nowoczesne, proekologiczne i oszczędne rozwiązania. Solidnie wykonane instalacje wodno-kanalizacyjne, klimatyzacja czy wentylacja Łódź i okolice, po szczegóły oferty i dane kontaktowe firma zaprasza na stronę.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: ŁódźŁódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601-211-233


Podobne firmy

Elektro Klima

Firma Elektro Klima zajmuje się projektowaniem, sprzedażą a także montażem urządzeń służących do budowy inteligentnego domu. Firma posiada bardzo szeroki asortyment. W ofercie są więc zarówno systemy...