Katalog firm

Sowa

Firma eko - Sowa zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Oferujemy Wam kolektory słoneczne, instalacje ogrzewania, nowoczesne pompy ciepła, montaż wentylacji, rekuperatory oraz instalacje wodno - kanalizacyjne. Warto zaufać naszemu doświadczeniu. Zapraszamy do kontaktu, w razie jakichkolwiek pytań.

Ocieplanie poddasza

Szeroki zakres usług, świadczonych przez naszą firmę obejmuje doradztwo, projekt i montaż różnorodnych instalacji. Tworzymy instalacje wodno-kanalizacyjne, ogrzewania, klimatyzacje, wentylacje. Dysponujemy piecami, pompami ciepła, kolektorami słonecznymi, rekuperatorami, odkurzaczami centralnymi.
Oferujemy także serwis instalacji. Ważnym elementem naszej działalności jest również ocieplanie poddasza. Jest to działanie, podczas którego wykorzystujemy nowoczesną i coraz bardziej popularną technologię wdmuchiwania celulozy. Jest to metoda bardziej sprzyjająca środowisku i zdrowiu niż ocieplanie za pomocą tradycyjnej wełny szklanej.
Oferowane przez nas ocieplanie poddasza Łódź odbywa się bowiem przy użyciu specjalnego agregatu, wtłaczającego mieszankę granulowanej celulozy i wełny szklanej. Zaletą tego wypełnienia jest ognioodporność oraz stworzenie powłoki, dającej izolację akustyczną. Oprócz tego wdmuchiwana celuloza jest odporna na pleśń i grzyby domowe. Jest to rozwiązanie na miarę XXI wieku.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: ŁódźŁódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601-211-233


Podobne firmy

Elektro Klima

Firma Elektro Klima zajmuje się projektowaniem, sprzedażą a także montażem urządzeń służących do budowy inteligentnego domu. Firma posiada bardzo szeroki asortyment. W ofercie są więc zarówno systemy...