Katalog firm

Kategorie


Spektrum

Salon Okien i Drzwi Spektrum to fachowe i sprawdzone rozwiązania dla gospodarstw indywidualnych oraz budynków firmowych. Oferujemy produkty wyłącznie od najlepszych producentów. Działamy zawsze solidnie i terminowo. Przedstawiamy najkorzystniejsze kalkulacje i ściśle współpracujemy z naszymi klientami w zakresie realizacji zlecenia.

Okna drewniane

Istnieje bardzo wiele elementów każdego domu o jakie trzeba zadbać z najwyższą uwagą, aby móc zbudować dla siebie idealne miejsce do mieszkania. Jednym z nich są bez wątpienia okna, które odgrywają szereg istotnych funkcji w każdym budynku. Jeśli kogoś interesują najwyższej jakości okna drewniane Białystok, to prezentowana tutaj oferta jest właśnie dla niego.
Przygotowała ją firma Spektrum, która działa na rynku od długiego już czasu i może pochwalić się wielkim doświadczeniem w tej dziedzinie. Oferta obejmuje produkty takie jak okna, brami i drzwi; zawsze spotkamy się tu z produktami o najwyższej jakości, pochodzącymi wyłącznie od cenionych i sprawdzonych producentów. Firma Spektrum zapewnia profesjonalną pomoc w wyborze najlepszych dla siebie rozwiązań, a także wszystkie usługi związane z ich montażem.
Nawiązanie w takich kwestiach współpracy z prawdziwymi profesjonalistami jest bardzo ważne - jedynie wówczas można mieć pewność, że nasz dom posłuży nam przez długi czas. Zdecydowanie warto zatem zapoznać się z tą ofertą nieco bliżej!

Kontakt

Ulica: Wojska Polskiego 87

Kod: 19-300

Miejscowość: Ełk

http://spektrumokna.pl/

E-mail: spektrumelk@gmail.com

Tel.: 506-550-041


Podobne firmy

Koczwara

Koczwara to uznana na rynku firma, która od 1982 roku oferuje swoim klientom stolarkę aluminiową na światowym poziomie. W pierwszej kolejności polecamy nasze konstrukcje ze szkła, z poliwęglanu oraz k...

ARM

Chyba nikt z nas nie lubi przedłużających się remontów. My to doskonale rozumiemy, dlatego podchodzimy rzetelnie do każdego powierzonego nam zadania. Firma ARM oferuje kompleksowe usługi remontowe i b...