Katalog firm

StarkLAB

Firma StarkLAB zajmuje się profesjonalnym tworzeniem naklejek na produkty, ich projektowanie graficzne oraz zapakowaniem i wykończeniem efektu finalnego. Zapewniamy pomoc naszych doświadczonych pracowników i gwarantujemy, że dzięki naszym nowoczesnym technologią dopasowanie etykiety będzie wyglądało profesjonalnie i niepowtarzalnie.

Etykiety termokurczliwe

Dzięki posiadaniu najnowocześniejszej technologii, jaką są etykiety termokurczliwe (Shrink Sleeve), mają Państwo możliwość stworzenia swojego opakowania na produkt spożywczy, kosmetyczny, farmaceutyczny, lub inny, w idealnie dopasowany i profesjonalny sposób.
Jest to najczęściej folia - PVC lub PET, w formie rękawa, który pod wpływem ciepła kurczy się przylegając do opakowania i przybierając jego kształt. Wzór graficzny jest uzgadniany z klientem, tak aby był on indywidualny i wyjątkowy. Przed produkcją tworzymy prototyp, który posłuży za wzór, aby zleceniodawca mógł go zaakceptować. Nadruk znajduje się po wewnętrznej stronie folii, dzięki czemu jest on bezpieczny na ścieranie i zadrapania.
Dodatkowo jeżeli folia przylega do całej powierzchni opakowania chroni jego zawartość przed promieniowaniem UV, które mogłoby zniszczyć właściwości chemiczne i kolor produktu. Oprócz tworzenia grafiki na etykiety, nasza oferta również kieruje się w stronę tworzenia makiet na targi lub do reklam.

Kontakt

Ulica: Eleonory 26

Kod: 93-482

Miejscowość: Łódź

http://starklab.pl/pl/

E-mail: biuro@starklab.pl

Tel.: 664157799


Podobne firmy

Go3 Media Interaktywne

Z jakiego powodu to właśnie agencja reklamowa Go3 Media powinna być odpowiedzialna za wykonanie twojej strony internetowej? Bowiem posiada w tym zakresie wszystkie niezbędne kompetencję, a tym samym z...