Katalog firm

Stekar

STEKAR to rzetelna i w pełni profesjonalna firma, która oferuje wydajne kotły C.O. w bardzo przyzwoitej cenie. Jeżeli chcą Państwo tanio ogrzać swoje mieszkanie, to nasze kotły C.O. są tym czego teraz najbardziej potrzebujecie. Oferujemy najlepsze kotły na paliwa stałe, które wykonane są z najlepszych jakościowo materiałów.

Kotły CO

STEKAR to idealna firma dla wszystkich osób pragnących kupić solidne kotły CO Olsztyn w niesłychanie niskiej cenie. Podpowiadamy naszym klientom jak dobrać odpowiednią moc kotła do ogrzania konkretnego pomieszczenia, dzięki czemu wykorzystają Państwo moc naszych kotłów w 100%.
Jak powszechnie wiadomo ogrzanie mieszkania wiąże się niestety z bardzo dużymi wydatkami, dlatego też warto zainwestować w niezawodne i bardzo wydajne kotły CO. Oprócz rewelacyjnych kotłów firma STEKAR świadczy swoim klientom również takie usługi jak np. toczenie, spawanie, cięcie i gięcie blach, frezowanie oraz kompleksowe usługi dla rolnictwa. Zatrudniamy najlepszych specjalistów w swoim fachu i korzystamy z najlepszego sprzętu, dzięki czemu możemy oferować usługi na bardzo wysokim poziomie i w bardzo atrakcyjnej cenie. Warto wspomnieć również i o tym, że nasza firma świadczy również profesjonalny serwis kotłów z podajnikiem automatycznym.
Oferujemy zarówno serwis gwarancyjny, jak i pogwarancyjny w bardzo rozsądnej cenie.

Kontakt

Ulica: Wojska Polskiego 35

Kod: 11-010

Miejscowość: Barczewo

http://stekar-barczewo.pl/

E-mail: sawomir.kuropatwa@neostrada.pl

Tel.: 89 514-82-99