Katalog firm

ST Rentcar

ST Rentcar to firma zajmująca się wypożyczaniem samochodów. Minimum formalności i ogromna flota pojazdów to gwarancja, że każdy znajdzie coś dla siebie. Od mniejszych samochodów miejskich, poprzez vany, do busów. ST Rentcar to sposób na pewny i atrakcyjny wynajem samochodów, dostosowanych do wymagań klientów.

Auto zastępcze z OC sprawcy

Wiele wypadków kończy się czasową lub stałą niezdatnością pojazdu do użytku. W sytuacji, kiedy auto jest niezbędne do wykonywania codziennych obowiązków służbowych, właściciel unieruchomionego pojazdu staje przed sporym problemem. Z pomocą przychodzi profesjonalna wypożyczalnie samochodów ST Rentcar, która w swej ofercie posiada również auto zastępcze z OC sprawcy Łódź.
W ramach usługi klient otrzyma darmową pomoc w kwestiach formalnych, a także profesjonalne doradztwo. Jedyne, czego wymaga firma od klienta chcącego wypożyczyć auto na koszt sprawcy kolizji, w której jego własny pojazd został uszkodzony, to dowód osobisty, prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny samochodu.
By zapewnić klientowi poziom komfortu podczas użytkowania auta, pracownik firmy dobiera auto do wynajmu z segmentu zbliżonego do tego, z którego pochodzi uszkodzony pojazd. Wypożyczający nie musi martwić się kosztami wynajmu długoterminowego, gdyż wszystkie koszty zostaną w pełni pokryte przez ubezpieczyciela sprawcy kolizji.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800