Katalog firm

ST Rentcar

ST Rentcar to firma zajmująca się wypożyczaniem samochodów. Minimum formalności i ogromna flota pojazdów to gwarancja, że każdy znajdzie coś dla siebie. Od mniejszych samochodów miejskich, poprzez vany, do busów. ST Rentcar to sposób na pewny i atrakcyjny wynajem samochodów, dostosowanych do wymagań klientów.

Holowanie pojazdów

Sprawne i bezpieczne holowanie Łódź - właśnie w tym się specjalizują. Firma ST Rentcar to zespół fachowców, którzy na co dzień świadczą swoje usługi na lokalnych drogach. Na życzenie klienta dojeżdżają na miejsce awarii czy kolizji, oferując profesjonalny transport samochodu pod wskazany adres.
Choć siedziba firmy znajduje się w Łodzi, swoje usługi świadczy także poza jej granicami. Laweta dojeżdża na miejsce zawsze tak szybko, jak to jest tylko możliwe. A wszystko po to, aby klient nie musiał długo czekać. Samo holowanie też odbywa się sprawnie, bez względu na to, czy jest to auto dostawcze, czy osobowe.
Dbając o jakość świadczonych usług, pracownicy ST Rentcar dokładają wszelkich starań, aby wszystkie potrzeby klienta były zaspokojone. Dlatego też oferują również pomoc w zakresie załatwienia auta zastępczego. A w przypadku osoby poszkodowanej w kolizji - zajmują się kontaktem z firmą ubezpieczeniową i załatwiają opłatę za holowanie z OC sprawcy, aby klient nie musiał ponosić żadnych kosztów.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800