Katalog firm

ST Rentcar

ST Rentcar to firma zajmująca się wypożyczaniem samochodów. Minimum formalności i ogromna flota pojazdów to gwarancja, że każdy znajdzie coś dla siebie. Od mniejszych samochodów miejskich, poprzez vany, do busów. ST Rentcar to sposób na pewny i atrakcyjny wynajem samochodów, dostosowanych do wymagań klientów.

Laweta

Nasze doświadczenie w prowadzeniu samochodu nie wzrasta z wiekiem - lecz z kilometrami, które pokonaliśmy za kierownicą naszego samochodu. Największym wyzwaniem stają się pory roku - w szczególności zima i jesień, wtedy to warunki atmosferyczne są najtrudniejsze.
Deszcz - czasem nawet marznący, śnieg, niska temperatura, sprawiają, że wielu kierowców z obawą wyjeżdża na ulicę. Podczas tak trudnych warunków drogowych zdarza się, że nawet nawet najlepszym kierowcom zdarzają się stłuczki - bez znaczenia czy jest ona z naszej winy czy też innego kierowcy - najważniejsze, aby wszyscy uczestnicy takiego zdarzenia wyszli z niego beż żadnego uszczerbku na zdrowiu.
Równie ważne jest, aby jak najszybciej usunąć uszkodzone samochody z jezdni - mogą one spowodować kilkugodzinne korki. Zatem najlepiej jest skontaktować się z renomowaną firmą taką jak ST Rentcar, która nie tylko zajmuje się wypożyczaniem aut zastępczych, ale również holowaniem samochodów - a w takiej sytuacji laweta Łódź jest niezbędna. Doświadczenie i profesjonalizm tej firmy powala na szybkie i bezpieczne usunięcie samochodu z jezdni.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800