Katalog firm

ST Rentcar

ST Rentcar to firma zajmująca się wypożyczaniem samochodów. Minimum formalności i ogromna flota pojazdów to gwarancja, że każdy znajdzie coś dla siebie. Od mniejszych samochodów miejskich, poprzez vany, do busów. ST Rentcar to sposób na pewny i atrakcyjny wynajem samochodów, dostosowanych do wymagań klientów.

Wynajem aut

Motoryzacja to ich pasja. A dzielą się nią, prowadząc jedną z najlepszych w regionie wypożyczalni aut. Pracownicy ST Rentcar - bo o nich mowa, to zespół osób, które na co dzień dbają o zadowolenie klientów i najwyższe standardy świadczonych usług. Dzięki temu oferta firmy to nie tylko gwarancja najlepszej ceny, ale również przejrzystych warunków współpracy i niezawodności.
Oferując wynajem aut Łódź, firma wychodzi naprzeciw różnym potrzebom klientów. Jej flota to zarówno niewielkie, ekonomiczne modele, samochody rodzinne, jak i busy do transportu osób. Dzięki temu każdy znajdzie tu auto, jakiego potrzebuje, bez względu na to, czy jest osobą prywatną, czy właścicielem firmy.
Decydując się na współpracę z ST Rentcar, można mieć pewność, że będzie ona satysfakcjonująca. Firma dba o komfort swoich klientów na każdym kroku. Zapewnia im nie tylko atrakcyjne ceny, ale również minimum formalności oraz brak opłaty wstępnej. Sprawdzone zawsze przed jazdą samochody to z kolei gwarancja dotarcia na miejsce.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800