Katalog firm

ST Rentcar

ST Rentcar to firma zajmująca się wypożyczaniem samochodów. Minimum formalności i ogromna flota pojazdów to gwarancja, że każdy znajdzie coś dla siebie. Od mniejszych samochodów miejskich, poprzez vany, do busów. ST Rentcar to sposób na pewny i atrakcyjny wynajem samochodów, dostosowanych do wymagań klientów.

Wynajem samochodu osobowego

Potrzebujesz ekskluzywnego samochodu na wesele? Szukasz czegoś, czym mógłbyś się pochwalić przed znajomymi? Może zawsze marzyłeś o przejażdżce super wozem? Nasza firma ma coś idealnego dla Ciebie! Wcale nie musisz zarabiać milionów, by mieć taki wóz - wynajmij go w firmie ST Rentcar! Lista samochodów dostępna na stronie https://pozyczwoz.pl/.
Oferujemy wynajem samochodów różnej marki i klasy. Każdy znajdzie coś dla siebie. Wynajem samochodu często jest jednorazowy do rozmaitych imprez. Jednak jest to też świetna oferta dla osób, które potrzebują samochodu na krótki bądź dłuższy czas. Jeżeli mieszkasz w mieście i na co dzień nie potrzebujesz samochodu, to nie musisz go kupować by wygodnie pojechać na wakacje. Możesz go wynająć! Powszechnie wiadomo, że mimo obecności innych środków komunikacji to właśnie samochód zapewnia największy komfort, mobilność i niezależność.
Posiadanie samochodu wiąże się z mnóstwem kosztów. Należy opłacać jego ubezpieczenie, naprawy, które zdarzając się w każdym aucie, wymieniać opony i wiele innych. Nie zawsze jest to tak opłacalne jak wynajem samochodu z naszej firmy, przekonaj się sam!

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800