Katalog firm

Studio Top

Ślub i wesele to naprawdę piękne historie, które warto uwiecznić na filmie. Dlatego zapraszamy Was do współpracy z naszym kamerzystą, który oferuje Wam wideofilmowanie najlepszym sprzętem. Każdy nas film to najwyższa jakość obrazu oraz dźwięku. Do tego zapewniamy Wam najwyższa jakość obsługi. Zapraszamy do kontaktu.

Filmowanie ślubów

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, nasza firma proponuje kompleksowe usługi związane z filmowaniem różnych okazji towarzyskich.
Filmowanie to nie tylko nasza praca, ale i pasja. Dzięki temu, każdy nasz klient może liczyć na wykonanie usługi na najwyższym poziomie.
Nasz kamerzysta Sieradz ma odpowiednie wykształcenie oraz bogate doświadczenie zawodowe. Wszyscy cały czas śledzimy nowości na rynku związanym z filmowaniem i staramy się za nimi nadążać. Dzięki temu klienci mogą liczyć na wysokiej jakości filmy. O wysokiej jakości nakręconych przez nas filmów świadczą pozytywne opinie naszych dotychczasowych klientów. Dla nas satysfakcja zleceniodawcy jest dodatkową nagrodą za włożony w filmowanie trud. Dlatego robimy wszystko, aby spełnić oczekiwania każdego zleceniodawcy.
Do zleceń zawsze podchodzimy w sposób indywidualny. Każdy klient jest tak samo ważny. Dążymy do tego, aby przyczyniać się do tworzenia pięknych wspomnień z najważniejszych okazji i dni. Jest to spore wyzwanie, my jednak zawsze staramy się mu sprostać.

Kontakt

Ulica: Dąbrowskiego 1

Kod: 98-220

Miejscowość: Zduńska Wola

http://videotop.eu/

E-mail: top@videotop.eu

Tel.: 600-018-236


Podobne firmy

Fotograf Marlena Woźniak

Nazywam się Marlena Woźniak i mam zaszczyt polecić Wam swoje profesjonalne usługi fotograficzne. Jeżeli poszukujecie osoby, która uwieczni Wasz ślub oraz wesele, to możecie na mnie liczyć. Będzie mi b...

AT Górscy

Dobry fotograf to fachowiec, którego zadaniem jest uwiecznienie pięknych chwil z życia każdego człowieka. Skupiam się na profesjonalnej fotografii najmłodszych. Uwieczniam piękne chwile z Chrzcin, Kom...