Katalog firm

Pracownia automatyki

Pracownia Automatyki to profesjonalne wsparcie dla osób, pragnących komfortowego i inteligentnego budynku. Kilkunastoletnie doświadczenie i szereg sukcesów pozwala nam oferować produkty oraz instalacje od najlepszych producentów, w najlepszej jakości wykonania. Oferujemy konkurencyjne ceny, niezależnie od stopnia zaawansowania zlecenia.

Systemy BMS

Pracownia Automatyki to firma, która została założona po to, by ułatwiać życie innym. Zajmuje się tworzeniem technologii inteligentnych budynków. W jej ofercie znajdziemy przede wszystkim szeroko rozumiane systemy automatyki dla budynków. Z powodzeniem mogą z nich korzystać zarówno klienci biznesowi, jak i prywatni.
Firma pochodzi do każdego zlecenia indywidualnie. Projekt jest opracowywany w oparciu o potrzeby konkretnego klienta tak, by jak najlepiej spełniał jego wymagania. Pracownika Automatyki opracowuje automatyczne systemy ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji, czy oświetlenia. Jej flagowy produkt to system BMS, czyli system inteligentnego zarządzania budynkiem. Wykorzystuje on otwarte protokoły komunikacyjne automatyki budynkowej.
System może być sterowany za pomocą internetu, co stanowi dodatkowe ułatwienie. Pracownia Automatyki cały czas się rozwija i poszerza zakres swoich usług oraz dba o dokształcanie pracowników. W połączeniu z wieloletnim doświadczeniem sprawia to, że grono jej zadowolonych klientów ciągle się poszerza.

Kontakt

Ulica: Elganowo 50

Kod: 12-130

Miejscowość: Pasym

http://paut.pl/

E-mail: biuro@paut.pl

Tel.: 89 621-20-54


Podobne firmy

M-System

System alarmowy, telewizja przemysłowa, depozytor kluzy - to trzy najlepsze systemy, które będą chroniły Wasze własności. Zaufajcie M-system i to właśnie u nas zakupcie ten sprzęt, który działa najlep...