Katalog firm

Przychodnia Szombierki

Bytomska przychodnia Szombierki zaprasza do zapoznania się z listą przychodni oferujących swoje usługi. U nas możecie umówić się do stomatologa, ginekologa - położnika, kardiologa, neurologa, dermatologa i do wielu innych lekarzy. W naszej przychodni działa również podstawowa opieka zdrowotna dla dorosłych i dzieci.

Leczenie uzależnień

Leczenie uzależnień to cały proces, który potrafi trwać naprawdę długo. Powinny być w niego zaangażowane także osoby z otoczenia chorego, wtedy jest to najbardziej skuteczne. Proces leczenia można przejść w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. W Bytomiu zaprasza Poradnia Terapii Uzależnienia od Alkoholu w Przychodni Szombierki.
Jest to miejsce, gdzie mogą znaleźć pomoc osoby uzależnione od alkoholu i osoby pijące w sposób szkodliwy, a także osoby współuzależnione, które żyją z alkoholikiem (partnerzy, współmałżonkowie, dzieci). Proces, jakim jest leczenie uzależnień Bytom przebiega podczas terapii indywidualnej i grupowej, przy wsparciu psychologa, specjalisty uzależnień a także psychiatry.
Celem leczenia w Przychodni Szombierki jest wprowadzenie takich zmian i nawyków, by pacjent mógł normalnie funkcjonować na co dzień i był w stanie utrzymać trzeźwość. Dalszym etapem jest samodzielne funkcjonowanie bez ciągłego wsparcia grupy czy psychologa. Na terapię mogą zgłosić się osoby, które nie mają skierowania od lekarza rodzinnego, każdy, kto tylko czuje, że uzależnienie kieruje jego życiem lub życiem kogoś bliskiego.

Kontakt

Ulica: Orzegowskiej 52a

Kod: 41-900

Miejscowość: Bytom

http://przychodniaszombierki.pl/

E-mail: biuro@przychodniaszombierki.pl

Tel.: 322819794


Podobne firmy

Instytut Terapii ITPB

Depresja lub nerwica, są czymś z czym się najzwyczajniej w świecie zmagasz? Przekonaj się więc dlaczego Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej jest dla ciebie opcją jak najbardziej korzystną, a tym...

Ewa Czernik

Ewa Czernik - psychoterapeuta z Łodzi - zaprasza do siebie wszystkie osoby, które chcą wyleczyć się z nerwicy, depresji, mają problem z odnalezieniem się w nowej rzeczywistości. Przyjmuje u siebie oso...