Katalog firm

Przychodnia Szombierki

Bytomska przychodnia Szombierki zaprasza do zapoznania się z listą przychodni oferujących swoje usługi. U nas możecie umówić się do stomatologa, ginekologa - położnika, kardiologa, neurologa, dermatologa i do wielu innych lekarzy. W naszej przychodni działa również podstawowa opieka zdrowotna dla dorosłych i dzieci.

Pomoc psychologiczna

Przychodnia Lekarska Szombierski oferuje rozmaite usługi związane z ochroną zdrowia zapewniając dostęp do rozmaitych doświadczonych lekarzy specjalizujących się w różnych dziedzinach. Jedną z podstawowych sfer działania przychodni jest Poradnia Zdrowia Psychicznego, w której pracują psychoterapeuci, psycholodzy oraz psychiatrzy.
Pomoc psycholog Bytom obejmuje przede wszystkim poprawne zdiagnozowanie problemu, z jakim przychodzi do nich pacjent oraz dobranie odpowiednich metod w celu ich rozwiązania. Stosuje się przede wszystkim porady, które mają pomóc pacjentowi w lepszym radzeniu sobie z życiem codziennym oraz panowaniem nad własnymi emocjami. Jedną z najskuteczniejszych form pomocy psychologicznej jest psychoterapia, która polega na umiejętnej rozmowie z zastosowaniem specjalnych metod.
Przychodnia Szombierski oferuje pomoc zarówno osobom, które zmagają się z obniżonym poczuciem własnej wartości czy problemami w kontakcie z innymi ludźmi, jak i tymi cierpiącymi na poważne zaburzeniami osobowości.

Kontakt

Ulica: Orzegowskiej 52a

Kod: 41-900

Miejscowość: Bytom

http://przychodniaszombierki.pl/

E-mail: biuro@przychodniaszombierki.pl

Tel.: 322819794


Podobne firmy

Instytut Terapii ITPB

Depresja lub nerwica, są czymś z czym się najzwyczajniej w świecie zmagasz? Przekonaj się więc dlaczego Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej jest dla ciebie opcją jak najbardziej korzystną, a tym...

Ewa Czernik

Ewa Czernik - psychoterapeuta z Łodzi - zaprasza do siebie wszystkie osoby, które chcą wyleczyć się z nerwicy, depresji, mają problem z odnalezieniem się w nowej rzeczywistości. Przyjmuje u siebie oso...