Katalog firm

Justyna Szondelmajer

Profesjonalna kancelaria prawna świadczy kompleksową usługę polegającą na pomocy prawnej skierowanej do klientów indywidualnych. Analityczne podejście, pełna współpraca z klientem na każdym etapie sprawy pozwala nam osiągać jak najlepsze wyniki. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami, z których warto skorzystać.

Porady prawne

Działająca na terenie Łodzi kancelaria prawna Łódź, która jest w stanie podjąć się wszelkiego rodzaju spraw ściśle związanych z radzeniem sobie z wymiarem sprawiedliwości. W czasie swojego wieloletniego działania zdołała obsłużyć całe mnóstwo klientów, zarówno podmiotów gospodarczych, jak i klientów indywidualnych - nie tylko z Polski, ale również spoza jej granic.
Kancelaria prowadzona jest przez radców prawnych Marka Wnuka i Justynę Szondelmajer i swoje usługi świadczy w sposób absolutnie kompleksowy, prowadząc sprawę każdego klienta od samego jej początku, aż do końca. Z uwagi na charakter działania, do każdego klienta podchodzi indywidualnie, uważnie słuchając jego problemów i opinii, a następnie analizując całą sytuację i obierając odpowiednią taktykę, która pozwoli następnie osiągnąć zamierzony cel.
Kancelaria oferuje nie tylko prowadzenie całej sprawy, ale i doraźną pomoc związaną ze sporządzaniem pism oraz świadczeniem mniejszych porad prawnych. W każdym aspekcie wykazuje się niebywałym profesjonalizmem.

Kontakt

Ulica: Legionów 93/95

Kod: 91-072

Miejscowość: Łódź

http://www.lodz-radcaprawny.pl/

E-mail: kancelaria@lodz-radcaprawny.pl

Tel.: 501-020-845


Podobne firmy

Adwokat Jakubowski

Adwokat Tarnowskie Góry? Mariusz Jakubowski zaprasza do swojej kancelarii, gdzie pomoc znajdą wszystkie osoby. Posiadam odpowiednią wiedzę prawniczą, aby odnaleźć się w najbardziej skomplikowanej sytu...

Adwokat Nawocki

Nasza kancelaria adwokacka zawsze pomaga podjąć dobrą decyzję. Jako adwokat z wieloletnim doświadczeniem pomagam klientom w napisaniu pozwów, napisaniu odpowiedzi na najróżniejsze pisma sądowe. Bardzo...