Katalog firm

Tarom

Organizacja pogrzebu najbliższej osoby to niewątpliwie przykry obowiązek, który możesz zlecić nam. Firma Tarom świadczy usługi pogrzebowe na terenie całego kraju oferując kompleksowe usługi od wyboru trumien aż do organizacji styp. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź odwiedzenia naszej strony.

Transport zmarłych

Śmierć bliskich niestety prędzej czy później dotyczy wszystkich. Jest to naturalna kolej rzeczy, ale która jednocześnie jest bardzo intymnym i poważnym wydarzeniem. Dlatego w takiej chwili dobrze móc skorzystać z usług profesjonalnego zakładu pogrzebowego, którego usługi pozwolą nam na skoncentrowaniu się na tym co najważniejsze, zamiast przejmować się formalnościami. Zakład pogrzebowy Tarom istnieje po to aby pomagać rodzinom zmarłych w tym smutnym dla nich momencie, przy załatwianiu wszystkich kwestii związanych z pochówkiem. Dzięki temu ostatnie pożegnanie przebiegnie z należytym szacunkiem przy niezmąconej kontemplacji chwili pożegnania ze zmarłym.
Zakład jest zlokalizowany we Wrocławiu, ale jego usługi są świadczone na terenie całego kraju, a nawet Europy. W ten sposób prowadzi także bardzo potrzebną działalność jaką jest międzynarodowy transport zmarłych. Dwudziestoletnie doświadczenie w branży oraz pełny profesjonalizm firmy są najlepszą gwarancją jakości jej kompleksowych usług.

Kontakt

Ulica: Semaforowa 1

Kod: 52-115

Miejscowość: Wrocław

http://www.tarom.pl/

E-mail: biuro@tarom.pl

Tel.: 603-604-649


Podobne firmy

Zeus

Pogodzenie się ze śmiercią kogoś nam bliskiego, zawsze mocno odciska się na naszej psychice. W takich chwilach, mimo bólu należy pamiętać o godnym pochówku i pożegnaniu zmarłego. Kompleksową usługę w...

A-AAron

Wieloletnie doświadczenie, bezstresowe załatwienie pogrzebu, niskie ceny pochówków oraz kremacji - AAron zaprasza. Zapraszamy do nas osoby różnych wyzwań. Chcemy pomóc wszystkich osobom, niezależnie o...