Katalog firm

Woodstock

Jeśli posiadasz tartak, bądź chciałbyś świadczyć inne usługi w zakresie wstępnej obróbki drewna, to zapraszamy Państwa do zapoznania się ofertą naszej firmy. Oferujemy maszyny oraz produkty eksploatacyjne, jak również sami świadczymy usługi w wyżej wymienionym zakresie.

Tarcze borazonowe

Woodstock to firma działająca na olsztyńskim rynku już od 1992 r. W tym czasie, dzięki wysokiej jakości swoich wyrobów i konkurencyjnym cenom zdążyła zaskarbić sobie sympatię i zaufanie szerokiego grona klientów. Oferta firmy jest kierowana do przedsiębiorców działających w branżach związanych z obróbką drewna.
Jej asortyment obejmuje przede wszystkim nowe i używane traki taśmowe, a także części zamienne do tego typu urządzeń. Firma przykłada dużą wagę do ich jakości, współpracując wyłącznie z renomowanymi producentami i dystrybutorami. W tarczach ściernych, które oferuje materiałem ściernym jest borazon, uchodzący za bardzo trwały i wytrzymały.
Ponadto firma świadczy usługi z zakresu napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych, a także regeneracji brzeszczotów. Jest otwarta na wszelkie zlecenia i negocjacje. Wystarczy się z nią skontaktować w celu otrzymania konkretnej oferty. Firma gwarantuje fachową pomoc i doradztwo oraz najwyższe standardy obsługi klienta wypracowane na przestrzeni lat.

Kontakt

Ulica: Głogowa 1

Kod: 11-041

Miejscowość: Olsztyn

http://www.woodmizer.olsztyn.pl/

E-mail: serwis@woodmizer.olsztyn.pl

Tel.: 89 527-32-25