Katalog firm

Woodstock

Jeśli posiadasz tartak, bądź chciałbyś świadczyć inne usługi w zakresie wstępnej obróbki drewna, to zapraszamy Państwa do zapoznania się ofertą naszej firmy. Oferujemy maszyny oraz produkty eksploatacyjne, jak również sami świadczymy usługi w wyżej wymienionym zakresie.

Trak taśmowy

Poszukując informacji na temat maszyn służących do obróbki drewna warto zajrzeć na stronę www.woodmizer.olsztyn.pl. Można tu znaleźć bardzo wiele informacji dotyczących odpowiedniego doboru sprzętu w branży drzewnej, zarówno dla przedsiębiorstw, które zaczynają swoją działalność jak i dla tych, które już od lat funkcjonują na rynku.
Firma ma na celu przybliżenie klientowi poszczególne maszyny do obróbki drewna, takie jak na przykład trak taśmowy czy też strugarka czy rozrzynarka. Poza tym na omawianej stronie znajdziemy również sklep, w którym można dokonać zakupu przedmiotów do ostrzenia pił (tzw. ostrzarki) czy też brzeszczotów. Każdy z oferowanych przez firmę produktów ma swój dokładny i konkretny opis, co bardzo ułatwia przeciętnemu człowiekowi w odpowiednim doborze sprzętu.
Ponadto na stronie znajdziemy również informacje o usługach tartacznych jakie świadczy przedsiębiorstwo, a więc na przykład przecieranie drewna, zarówno w siedzibie firmy jak i, o ile to konieczne, w miejscu zamieszkania klienta.

Kontakt

Ulica: Głogowa 1

Kod: 11-041

Miejscowość: Olsztyn

http://www.woodmizer.olsztyn.pl/

E-mail: serwis@woodmizer.olsztyn.pl

Tel.: 89 527-32-25