Katalog firm

Fotograf Marlena Woźniak

Nazywam się Marlena Woźniak i mam zaszczyt polecić Wam swoje profesjonalne usługi fotograficzne. Jeżeli poszukujecie osoby, która uwieczni Wasz ślub oraz wesele, to możecie na mnie liczyć. Będzie mi bardzo miło, jeżeli to mi powierzycie przyjemność wykonania najważniejszych zdjęć w Waszym życiu. Zapraszam!

Fotografia dziecięca

Marlenafoto.pl to profesjonalny fotograf dziecięcy Łódź, który stworzy dla Państwa niepowtarzalne sesje rodzinne, urodzinowe, z okazji chrzcin, czy też komunii świętej. Każde zlecenie traktuję w sposób indywidualny i elastycznie dopasowuję ofertę do potrzeb i preferencji klienta.
Posiadam bogate doświadczenie, a także wysokiej klasy sprzęt fotograficzny. Staram się, aby zaaranżowane przeze mnie sesje profesjonalne, niebanalne oraz klimatyczne. Specjalizuje się zarówno w fotografii tradycyjnej, jak i nowoczesnej. Podczas pracy z najmłodszymi stwarzam przyjazną i bezpieczną atmosferę.
Zależy mi, aby praca podczas sesji przebiegała naturalnie i spokojnie. Jestem otwarta na pomysły klienta. Podejmuję się pracy w nawet najcięższych warunkach otoczenia. Zachęcam do zapoznania się z moim portfolio. Przykładowe zdjęcia pozwolą państwa poznać mój styl oraz poczucie estetyki. Przygotowanie i obróbka zdjęć wykonywana jest przeze mnie tak szybko, jak to tyko możliwe. Terminowość w realizacji zleceń jest dla mnie bardzo ważna.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość: Łódź

http://marlenafoto.pl/

E-mail: marlena294@poczta.onet.pl

Tel.: 662-140-750