Katalog firm

Fotograf Marlena Woźniak

Nazywam się Marlena Woźniak i mam zaszczyt polecić Wam swoje profesjonalne usługi fotograficzne. Jeżeli poszukujecie osoby, która uwieczni Wasz ślub oraz wesele, to możecie na mnie liczyć. Będzie mi bardzo miło, jeżeli to mi powierzycie przyjemność wykonania najważniejszych zdjęć w Waszym życiu. Zapraszam!

Sesje rodzinne

Masz dużą rodzinę? Marzysz o pięknej, niepowtarzalnej sesji zdjęciowej ze swoimi pociechami? Chcesz uwiecznić najpiękniejsze chwile z Waszego życia na fotografii? A może chciałbyś zrobić swojej rodzinie profesjonalne zdjęcie wielu pokoleń? Jeśli tak, trafiłeś idealnie. Fotografia rodzinna Łódź to moja specjalność. Swoją pracą sprawię, że te cudowne chwile na zawsze pozostaną w Waszych sercach i w pamięci. Jedyne w swoim rodzaju ujęcia sprawią, że zdjęcia będą cieszyć zarówno dziadków, jak i rodziców i dzieci.
Całą sesję przeprowadzam zgodnie z życzeniami klienta. Wszystko odbywa się w rodzinnej, ale przede wszystkim bezpiecznej atmosferze, dzięki czemu możesz być pewien, że podczas sesji również Twoje maluchy będą czuć się dobrze. Dlatego nie czekaj dłużej i już dzisiaj odwiedź moją stronę internetową www.marlenafoto.pl. Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z bogatą ofertą fotograficzną. Na stronie znajdą Państwo wszelkie niezbędne informacje oraz kontakt.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość: Łódź

http://marlenafoto.pl/

E-mail: marlena294@poczta.onet.pl

Tel.: 662-140-750


Podobne firmy

AT Górscy

Dobry fotograf to fachowiec, którego zadaniem jest uwiecznienie pięknych chwil z życia każdego człowieka. Skupiam się na profesjonalnej fotografii najmłodszych. Uwieczniam piękne chwile z Chrzcin, Kom...