Katalog firm

Yacht Czarter

Rejs po mazurskich jeziorach to naprawdę fantastyczna sprawa. Móc zwiedzić Mazury z perspektywy wodnej, to świetna odskocznia od tradycyjnego zwiedzania. Dlatego chcemy Wam zaproponować czarter jachtów w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do kontaktu, jeżeli chcecie poznać dokładne szczegóły naszej oferty.

Wynajem domków

Ferie wiosenne zbliżają się wielkimi krokami. Najwyższy czas, aby zaplanować rodzinne wakacje wiosenne. Ciekawym miejscem na wypoczynek od zawszę są nasze Mazury! Jeśli więc chcesz spędzić ferie wiosenne nad pięknym malowniczym jeziorem, jest to najlepsze miejsce. Wynajem domków Mazury to podstawa przed wyjazdem.
Jeśli zależy nam na ciszy i spokoju idealne domki możemy wynająć na wsi Bogaczewo, nad samym brzegiem jeziora Bocznego. Taki domek to najlepsze rozwiązanie zarówno dla małej, jak i dużej rodziny, gdyż pomieści on nawet 8 osób. Do dyspozycji w domku jest łazienka z kabiną prysznicową, kominek, prywatna plaża z pomostem, grill oraz miejsce do biesiadowania, i co ważne, parking. Oprócz tego, mamy możliwość wynajęcia jachtu motorowego.
W Bogaczewie uświadczymy również ciekawe atrakcje. W okolicy naszego domku znajdują się restauracje, plaża ogólnodostępna, sklep spożywczy, las, ośrodek rekreacji konnej, a także park wodny. Warto również odwiedzić sąsiednie miasta m.in Mikołajki oraz Giżycko.

Kontakt

Ulica: Bogaczewo 14

Kod: 11-500

Miejscowość: Giżycko

http://czarterjachtowmotorowych.pl/

E-mail:

Tel.: 502-081-726


Podobne firmy

Hotel Festival

Nasz hotel Festival mieści się w samym centrum Opola. Oferujemy naszym Klientom komfortowe pokoje oraz miłą obsługę. Istnieje możliwość dokupienia wyżywienia w naszej restauracji. Dla osób chcących zo...

Marzanna

Siedlisko Folkloru „Marzanna" od 2003 roku zaprasza gości do komfortowo urządzonych pokoi hotelowych oraz do rozsmakowania się w daniach z kuchni staropolskiej. Oferta Siedliska obejmuje również organ...