Katalog firm

Kategorie


Zeus

Pogodzenie się ze śmiercią kogoś nam bliskiego, zawsze mocno odciska się na naszej psychice. W takich chwilach, mimo bólu należy pamiętać o godnym pochówku i pożegnaniu zmarłego. Kompleksową usługę w tym zakresie zapewni nam zakład pogrzebowy Zeus, o którego szczegółach działalności dowiedzieć się możemy z ich strony domowej http://www.pogrzeby-katowice.pl/.

Organizacja pogrzebu

Przedsiębiorstwo pogrzebowe AARON&ZEUS oferuje kompleksowe usługi pogrzebowe Katowice. Organizujemy pochówki dla osób każdej wiary. Jesteśmy doświadczonym i wyspecjalizowanym zespołem. Wyróżnia nas wysoka kultura osobista, a także empatia. Staramy się, aby przenieść na siebie wszystkie obowiązki związane z organizacją uroczystości pogrzebowej.
Rozumiemy, co czują żałobnicy, więc chcemy, aby mieli na swoich barkach jak najmniej spraw organizacyjny. Jesteśmy zaangażowani, a wszystkie usługi świadczymy w ustalonym terminie. W naszej ofercie znajdują się nie tylko usługi odpłatne, ale również bezpłatne. Zajmujemy się m.in. całodobowym transportem zwłok, przygotowaniem zmarłego do pochówku, organizacją oprawy muzycznej i florystycznej, obsługą żałobników, kremacją zwłok, ekshumacją zwłok oraz szczątków.
Możemy również wypłacić Państwu zasiłek pogrzebowy znacznie szybciej niż ZUS. Pieniądze trafią do Państwa w przeciągu kilku minut. Mogą być one niezbędne do przygotowania godnego pochówku bliskiej osoby.

Kontakt

Ulica: Gliwicka 101

Kod: 40-854

Miejscowość: Katowice

http://www.pogrzeby-katowice.pl/

E-mail:

Tel.: 502-759-971


Podobne firmy

A-AAron

Wieloletnie doświadczenie, bezstresowe załatwienie pogrzebu, niskie ceny pochówków oraz kremacji - AAron zaprasza. Zapraszamy do nas osoby różnych wyzwań. Chcemy pomóc wszystkich osobom, niezależnie o...

Tarom

Organizacja pogrzebu najbliższej osoby to niewątpliwie przykry obowiązek, który możesz zlecić nam. Firma Tarom świadczy usługi pogrzebowe na terenie całego kraju oferując kompleksowe usługi od wyboru...