Katalog firm

Studio Firanowe

Aranżacja okien w domu to bardzo ważna rzecz. Nasze Studio Firanowe zna się na tym najlepiej. Oferujemy Wam swoje usługi w zakresie doboru ozdób, materiałów, które zawisną w Waszych oknach. Nasi doradcy chętnie posłużą Wam dobrą radą, jeżeli nie będziecie wiedzieć co będzie lepsze dla Waszych wnętrz.

Firany

Firany niezaprzeczalnie stanowią najważniejszy element każdej aranżacji okiennej. Spektakularnie dobrane kolory i faktury materiałów przyciągają wzrok i stanowią doskonałe tło dla akcesoriów decydujących o ostatecznym charakterze dzieła. Dlatego strona internetowa studiofiranowe.com umożliwia internautom zapoznanie się z szeroką ofertą firan.
Wszystkie produkty sprzedawane są przez olsztyńskie przedsiębiorstwo Studio Firanowe. W asortymencie można odnaleźć firany tworzone przez profesjonalnych dekoratorów wnętrz. Niektóre z nich pochodzą z kolekcji, które zdobyły uznanie wśród krytyków. Aby klient nie pogubił się w nadmiarze możliwości strona studiofiranowe.com udostępnia obsługę zamówienia konsultanta. Wykwalifikowany pracownik z wypracowanym zmysłem estetycznym stworzy unikatowe aranżacje Olsztyn dla każdego klienta, kierując się jego potrzebami i sugestiami.
Opracuje też szczegółowy kosztorys, który będzie można modyfikować uwzględniając możliwości finansowe zamawiającego aranżacje.

Kontakt

Ulica: Polna 1a/21

Kod: 10-686

Miejscowość: Olsztyn

http://www.studiofiranowe.com/

E-mail: studiofiranowe@onet.pl

Tel.: 609-310-993