Katalog firm

StarkLAB

Firma StarkLAB zajmuje się profesjonalnym tworzeniem naklejek na produkty, ich projektowanie graficzne oraz zapakowaniem i wykończeniem efektu finalnego. Zapewniamy pomoc naszych doświadczonych pracowników i gwarantujemy, że dzięki naszym nowoczesnym technologią dopasowanie etykiety będzie wyglądało profesjonalnie i niepowtarzalnie.

Obkurczanie etykiet

Przy produkcji produktów farmaceutyczny, spożywczych czy kosmetyków, aby przyciągnąć wzrok kupującego niezwykle ważne jest ładne, estetyczne opakowanie, które będzie trwałe i dobrej jakości. Firma StarkLAB wykonuje projekty grafiki, które będzie na etykiecie, a także profesjonalne nakładanie ich na termokurczliwą folię PET lub PVC wysokiej jakości.
Może być ona nałożona na całe lub część opakowania. Jej działanie polega na podgrzaniu etykiety do odpowiedniej temperatury, która wówczas się obkurcza i pozwala na bezpośrednie dopasowanie się do każdego rodzaju opakowania, takich jak butelki, słoiczki czy puszki, niezależnie od tego, czy są puste czy zapełnione. Wykonujemy obkurczanie etykiet używając nowoczesnych i innowacyjnych technologii, głównie gorącą parą, która gwarantuje najwyższą jakość i precyzję w równomiernym rozłożeniu bez niepotrzebnych zniekształceń i marszczeń na opakowaniu każdej wielkości i dowolnym kształcie i materiale.
Dzięki usłudze obkurczanie etykiet zamknięcie opakowania jest zafoliowane i niedostępne dla niepożądanych osób, ale także zawartość jest dobrze zabezpieczona w czasie transportu.

Kontakt

Ulica: Eleonory 26

Kod: 93-482

Miejscowość: Łódź

http://starklab.pl/pl/

E-mail: biuro@starklab.pl

Tel.: 664157799


Podobne firmy

Go3 Media Interaktywne

Z jakiego powodu to właśnie agencja reklamowa Go3 Media powinna być odpowiedzialna za wykonanie twojej strony internetowej? Bowiem posiada w tym zakresie wszystkie niezbędne kompetencję, a tym samym z...