Katalog firm

Depilatorium

Depilatorium to salon depilacji mieszczący się w Łodzi, który oferuje nowoczesne technologie i zabiegi umożliwiające usunięcie zbędnego owłosienia. Jednym z zabiegów, któremu można się poddać w Depilatorium jest depilacja laserowa. Zabieg ten umożliwia bezpieczne usunięcie włosków niemal z każdej partii ciała.

Usuwanie owłosienia

Depilatorium to nowoczesny salon, którego specjalizacją jest laserowe usuwanie owłosienia Gdańsk. Wykonujemy tylko takie zabiegi kosmetyczne, ponieważ chcemy, abyście byli zadowoleni z naszych usług. Dzięki nowoczesnym sposobom możecie pozbyć się zbędnego owłosienia z najróżniejszych miejsc. Do naszego salonu zapraszamy kobiety, które coraz częściej decydują się na takie usuwanie owłosienia. Jednak nasza oferta jest również skierowana do mężczyzn.
Nikogo nie będziemy pomijać i zaproponujemy Wam usuwanie owłosienia w bardzo atrakcyjnych cenach. Dzięki takim zabiegom w każdej sytuacji będziecie czuć się bardzo komfortowo. Wystarczy tylko, że poddacie się kilku zabiegom na wybraną partię ciała. Po tym czasie nie będziecie mieli problemu z podrażnioną skórą, czy też niechcianymi włoskami w okolicach bikini, na twarzy, nogach.
Zapraszamy do kontaktu z obsługą Depilatorium, jeżeli macie jakieś obawy lub nie jesteście pewni skuteczności. Bardzo chętnie opowiemy Wam o wszystkich szczegółach naszych usług.

Kontakt

Ulica: al. Rzeczypospolitej 4D

Kod: 80-369

Miejscowość: Gdańsk

http://depilatorium.pl/

E-mail: salon@depilatorium.pl

Tel.: 888-771-221


Podobne firmy

Aneta Budzińska

Makijaż permanentny to jedna z usług, którą już dzisiaj Wam oferuje w atrakcyjnych cenach. Nazywam się Aneta Budzińska i jako profesjonalna linergistka zachęcam Was do zapoznania się z moimi usługami....