Katalog firm

PPHU Ład

Poszukujesz firmy zajmującej się pielęgnacją zieleni na obszarze województwa łódzkiego? Odwiedź stronę www P.P.H.U. Ład. Firma istnieje na rynku ponad 20 lat. Zajmuje się pielęgnacją terenów zielonych i miejsc pamięci narodowej. Starannie i terminowo realizuje zarówno usługi ogrodnicze, jak i porządkowe czy transportowe.

Wycinka drzew

P.P.H.U. Ład istnieje na rynku ponad 20 lat. Zajmuje się pielęgnacją ogrodów i innych terenów zielonych na terenie województwa łódzkiego. Współpracuje zarówno z firmami, jak i klientami indywidualnymi. Wysoką jakość świadczonych usług gwarantuje nie tylko wieloletnie doświadczenie, ale przede wszystkim doświadczona załoga i profesjonalny sprzęt renomowanych producentów.
Firma oferuje koszenie trawy, wycinkę drzew i wiele więcej. W katalogu usług oprócz różnego typu prac ogrodowych znajduje się między innymi wyrównywanie i porządkowanie terenu, wyburzanie starych obiektów czy likwidacja dzikich wysypisk. Klienci mogą liczyć na staranność i precyzję w realizacji wszystkich zleceń. Jeśli poszukują Państwo firmy świadczącej takie usługi jak wycinka drzew Łódź ma wiele do zaoferowania pod tym względem.
Warto jednak postawić na sprawdzonych fachowców, dla których pielęgnacja zieleni to nie tylko obowiązek zawodowy, ale przede wszystkim pasja. Po więcej szczegółów P.P.H.U. Ład zaprasza na stronę!

Kontakt

Ulica: Skłodowskiej 42

Kod: 95-050

Miejscowość: Konstantynów Łódzki

http://miastoiogrody.pl/

E-mail: biuro@miastoiogrody.pl

Tel.: 692-585-357