Katalog firm

Petmar

Firma Petmar zapewnia najlepsze systemy dachowe. Z naszą firmą Wasze dachy będą wykonane z bardzo dobrych materiałów, dzięki czemu nie będą Wam przeciekały przez długie lata. Oferujemy Wam papy termiczne, blachy, blachodachówki, folie dachowe, systemy docieplen, gonty dachowe i inne materiały, które posłużą Wam do wybudowania dachu.

Dachówki

Nawet najlepsze pokrycie dachowe jest niczym bez solidnej konstrukcji na której można je umieścić. Solidne i lekkie materiały zagwarantują pożądaną trwałość dachu. Dlatego strona internetowa http://www.petmardachy.pl/1003/blachodachowki prowadzi sprzedaż tarcicy. We współpracy z zaufanymi tartakami oferują ona swoim klientom najlepsze jakościowo drewno.
Odpowiednio sezonowane i opracowane stanowi ono gwarancję dużej siły nośnej. W połączeniu z wiedzą i umiejętnościami specjalistów zatrudnianych przez firmę Petmar umożliwia ono zamówienie usługi stworzenia trwałej i budzącej zaufanie konstrukcji dachowej. Oprze się ona nawet najgorszym czynnikom atmosferycznym i będzie stanowiła doskonałą podstawę pod montaż wszystkich typów pokrycia dachowego, od klasycznych jak blachodachówka, po te bardziej egzotyczne jak gont skandynawski.
Petmar umożliwia też zatrudnienie ekspertów zajmujących się tworzeniem projektów konstrukcji dachowych. Za odpowiednią opłatą doradzą oni klientowi jakie materiały wybrać aby najlepiej dostosować się do panujących na miejscu warunków atmosferycznych.

Kontakt

Ulica: Al. Kraśnicka 158 A

Kod: 21-030

Miejscowość: Lublin

http://www.petmardachy.pl/

E-mail: petmar@op.pl

Tel.: 504-168-332