Katalog firm

Baas Panel

Firma Baaspanel oferuje swoim klientom systemy lekkiej zabudowy wykonane z płyt warstwowych. W jej asortymencie oprócz płyt warstwowych znajdziemy między innymi drzwi chłodnicze oraz akcesoria i elementy montażowe. Każdy klient może liczyć na fachową obsługę i pomoc na każdym etapie realizacji zamówienia.

Płyty warstwowe

Nie brakuje firm polskich, produkujących materiały dla branży budowniczej. Jedną z tych, które istnieją najdłużej, jest firma BAAS-PANEL. Rozpoczęcie jej działalności datuje się na rok 1998, co oznacza, że ma za sobą już ponad dwudziestoletni staż pracy. Jest to jeden z największych producentów płyty warstwowej na rynku, który codziennie przetwarza zamówienia od dziesiątek klientów.
Płyty warstwowe są bardzo ważnym elementem budowy konstrukcji takich jak budynki na galerie handlowe, magazyny, a także znacznie więcej. W BAAS-PANEL można dostać różnego rodzaju płyty warstwowe, między innymi płyty warstwowe z rdzeniem styropianowym, z wełny mineralnej, a także płyty warstwowe drewnopodobne.
Bogaty asortyment, szybki czas realizacji zamówień oraz atrakcyjne ceny to powód, dla którego firma BAAS-PANEL osiągnęła tak duży sukces. Trudno znaleźć drugą taką firmę, pracującą w branży budowniczej na rynku polskim. W BAAS-PANEL każdy klient zawsze może liczyć na najlepszą obsługę oraz produkty wysokiej jakości.

Kontakt

Ulica: Starowiejska 49 A

Kod: 37-400

Miejscowość: Nisko

http://www.baaspanel.com.pl/

E-mail: baaspanel@baaspanel.com.pl

Tel.: 15 870-11-03